TCR VERTERA


Według raportu firmy Retail Banking Research Glory Global Solutions (dawniej Talaris/De La Rue) jest niekwestionowanym światowym liderem rynku automatów kasjerskich. Zarówno klasycznych dyspenserów jak i urządzeń recyklingowych. Firma ta produkuje automaty recyklingowe już prawie od 20 lat.  Zainstalowała automaty w ponad 50 krajach na całym świecie. Wszystko to sprawia, że masz pewność współpracy z najlepszą firmą na tym obszarze.

Najnowszym automatem kasjerskim firmy Talaris jest TCR Vertera. Jest to następca dyspenserów kasjerskich DeLaRue TCD serii 9000 doskonale znanych na polskim rynku. Zachowano bardzo wysoka jakość tych urządzeń przy jednoczesnym braku wad, wynikających z zasady działania dyspenserów (obsługi jedynie wypłat i zastosowania kaset, w tym kasety zrzutowej).

Recykler ten wielokrotnie pokonał wszystkie urządzenia konkurencyjne w bezpośrednich testach porównawczych. Jeden z polskich banków kilka miesięcy temu zorganizował specjalne badania laboratoryjne. W tym samym miejscu zgromadził wszystkie dostępne na rynku automaty recyklingowe. Dla zachowania pełnego obiektywizmu testy prowadziły te same osoby. Na tych samych banknotach. Po zakończeniu testów wybrane zostały dwa najlepsze urządzenia. Ostatecznie bank zdecydował się właśnie na TCR Vertera.

Decyzja o  zakupie tego urządzenia daje Ci gwarancję korzystania z najlepszego dostępnego rozwiązania.

Może nie jest łatwo uwierzyć w te wszystkie stwierdzenia, ale jeśli chcesz poznać zaskakującą reakcję jednego z klientów po prezentacji Vertery przeczytaj krótką historię.

Jakiś czas temu miałem prezentację Vertery dla jednego z banków. Na spotkaniu było liczne grono odbiorców, mające już duże doświadczenie z innymi automatami recyklingowymi. Początkowo z pewnym dystansem traktowali moje słowa. W miarę upływu czasu atmosfera stawała się jednak coraz bardziej otwarta. Padało coraz więcej konkretnych pytań a zainteresowanie było coraz większe. Na koniec umówiliśmy się, że bank wewnętrznie uzgodni dalsze kroki i powiadomi mnie o swoich ustaleniach.

Tak się akurat złożyło, że tuż po tym spotkaniu miałem wizytę referencyjną w Paryżu z innym klientem. Około południa mieliśmy trochę wolnego czasu i pojechaliśmy na wycieczkę po mieście. Kierowca skręcał właśnie z placu Concorde w Champs-Elyssees i kierował się w stronę Łuku Tryumfalnego, kiedy zadzwonił telefon. Na ekranie pokazał się nieznany mi numer komórkowy z Polski. Okazało się, że dzwoni jeden z uczestników prezentacji. Bankier o wieloletnim doświadczeniu, który zęby zjadł na różnych urządzeniach automatyki bankowej. Przyznaję, że miło się zdziwiłem, gdy usłyszałem, że rozmowa rozpoczyna się od słów:

‘Panie Krzysztofie, dlaczego wcześniej Pan do nas nie trafił ?!!!’.

Jako doświadczony negocjator nie mógł oczywiście zbyt długo rozwodzić się na temat tego jak bardzo podoba mu się Vertera. Szybko jednak uzgodniliśmy szczegóły testów tego urządzenia w oddziale banku i plany integracji z systemem bankowym.

Zainteresowało Cię to urządzenie? Jeśli tak, napisz do nas. Chętnie prześlemy bardziej szczegółowe materiały. Jeżeli będziesz chciał, zorganizujemy  pokaz, a nawet test TCR Vertera w Twoim banku.

Koniecznie skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat tych rozwiązań.

AutomatykaBankowa.pl

Najnowsze trendy w technologiach bankowych znajdziesz na portalu AutomatykaBankowa.pl. Kilkadziesiąt artykułów, nowości branżowe, organizacja placówek, obrót fizyczną gotówką i inne.

Zapisz się na newsletter AutomatykaBankowa.pl - aktualności prosto do Twojej skrzynki oraz dodatkowe, niepublikowane materiały.

Imię/nazwa
E-mail