Loader

Bankowość dynamicznie się zmienia

Świat doby wszechobecnej technologii stawia przed bankami wielkie wyzwania. Przeobrażeniom ulegają nie tylko sposoby dotarcia do klienta, ale również tradycyjne elementy bankowości, np. związane z gotówką. Instytucje finansowe dostosowują oddziały do zmieniających się preferencji klientów. Innowacyjność w projektowaniu wyglądu oddziałów, ale nade wszystko automatyzacja, to klucze do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Każdy z banków ma swój pomysł na sukces i aby go osiągnąć potrzebuje sprawdzonego i kompetentnego partnera technologicznego.

Dużym wyzwaniem dla banków jest dostosowanie się do nowych regulacji dotyczących gotówki, wprowadzanych przez Narodowy Bank Polski. Jest to jednak znakomita okazja do przeanalizowania i optymalizacji całości swoich procesów gotówkowych.

Filozofia działania firmy Talemax oparta jest na wspólnej z klientami analizie ich potrzeb, a następnie wspólnym doborze najlepszego rozwiązania. Może być ono oparte na dostępnych urządzeniach czołowych światowych dostawców lub na systemie stworzonym specjalnie dla danego projektu.

Nasza oferta dla banków obejmuje obszary:

  • automatyzacja operacji na stanowisku kasjerskim
  • strefa samoobsługi
  • rozwiązania dedykowane


(ta zgoda jest niezbędna, jeżeli chcesz, by skontaktował się z Tobą przedstawiciel Talemax).