Loader

Usprawniające technologie coraz bardziej dostępne

Obecny rozwój technologii związanych z automatyzacją procesów gotówkowych bardzo ułatwia ich zastosowanie w organizacjach handlowych. Poza stosowanymi już kasami samoobsługowymi, dostępny jest cały szereg innych rozwiązań dedykowanych dla firm handlowych.

Systemy te skutecznie usprawniają obsługę gotówki, przyczyniając się do znaczącej redukcji kosztów związanych z obsługą firm CIT oraz do zmniejszenia niezbędnego nakładu pracy kasjerów i menedżerów. W najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach, obsługa banknotów i bilonu odbywa się z użyciem technologii recyklingu. Możliwe jest także automatyczne przygotowywanie zasiłków w kasetkach, z których obecnie korzystają kasjerzy. Banki zapewniają pełną obsługę biznesową procesów gotówkowych , oferując przy tym możliwość natychmiastowego księgowania zdeponowanych pieniędzy na koncie klienta.

Filozofia działania firmy Talemax oparta jest na wspólnej z klientami analizie ich potrzeb, a następnie wspólnym doborze najlepszego rozwiązania. Może być ono oparte na dostępnych urządzeniach czołowych światowych dostawców lub na systemie stworzonym specjalnie dla danego projektu.

Nasza oferta dla firm detalicznych obejmuje obszary:

  • kompleksowe zarządzanie gotówką
  • obsługa operacji gotówkowych w back-office
  • optymalizacja operacji kasjerskich
  • zapewnienie obsługi gotówkowej sklepów przez bank i firmę CIT
  • organizacja finansowania projektu


(ta zgoda jest niezbędna, jeżeli chcesz, by skontaktował się z Tobą przedstawiciel Talemax).