Loader

Najnowsze technologie w automatyzacji procesów gotówkowych

Twoim celem jest optymalizacja procesów gotówkowych? Chciałbyś dostosować rozwiązania przetwarzające gotówkę do nowych przepisów Narodowego Banku Polskiego? Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Misją Talemaxu jest tworzenie zaawansowanych systemów automatyzujących obsługę gotówki i pracę placówek bankowych. Jako jedni z nielicznych projektujemy i wdrażamy nowatorskie rozwiązania integrujące wyspecjalizowane oprogramowanie i wyrafinowane podzespoły automatyki. Nasi Klienci korzystają z wieloletniego doświadczenia specjalistów Talemaxu i wsparcia firmy Glory, jednego z największych na świecie dostawców rozwiązań automatyki bankowej.

Gwarancję skorzystania z najnowszych rozwiązań daje Klientom ciągła analiza światowych trendów w automatyzacji placówek i procesów gotówkowych prowadzona przez naszych specjalistów. Dzięki temu współpracujące z Talemaxem banki, firmy CIT i firmy z sektora detalicznego otrzymują rozwiązania spełniające rygorystyczne wymagania techniczne i prawne. Systemy dostosowujemy do indywidualnych wymagań banków i firm. pozwala to na zmniejszenia kosztów i zwiększenie skuteczności działań. Klientom instytucji dają wygodę i zadowolenie w korzystaniu z usług.

Z naszej wiedzy skorzystasz również na portalu Automatyka Bankowa, największym i najpełniejszym zbiorze informacji o tej tematyce w Polsce.(ta zgoda jest niezbędna, jeżeli chcesz, by skontaktował się z Tobą przedstawiciel Talemax).