Loader

META i SmartBox

META to stworzony do pracy w dużym obciążeniu pojemnik specjalistyczny do przenoszenia i transportu wartości. META jest pojemnikiem w pełni online z możliwością śledzenia GPS, zaprojektowane z myślą o doskonałej ergonomii i niskiej wadze własnej.
Rozwiązanie to obejmuje następujące elementy zabezpieczeń:

  • Wszystkie ściany pojemnika chronione przed próbą naruszenia integralności (wiercenie / cięcie) przez elektronicznie nadzorowaną siatkę
  • Detekcja próby otwarcia siłowego
  • Szyfrowane klucze I-buttons®, wbudowana syrena, interfejs NFC (opcjonalnie)
  • Wysoka skuteczność neutralizacji z użyciem atramentu – 100% banknotów przy minimum 20% powierzchni zabarwionej na banknot (wartości bez opakowań)
  • Ciągłe śledzenie GPS z integracją i kontrolą za pomocą portalu ONSmart
  • Zdalne sterowanie przez kierowcę (ON-SmartCAR)
  • Dostępne w różnych rozmiarach: od pojemnika na 2000 banknotów do 60.000 banknotów

Sprzętem w pełni zarządzalny online, począwszy od codziennego zarządzania bazami danych kluczy po konfiguracje parametrów bezpieczeństwa lub zdalną aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

Seria pojemników specjalistycznych SmartBox TL została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać najbardziej wymagającym operacjom CIT. Najnowocześniejsza technologia produkcji nowej serii TL w połączeniu z najnowszymi materiałami kompozytowymi dają niespotykaną lekkość i wysoką ładowność produktu, oferując wyjątkową wytrzymałość na trudne warunki pracy i ataki przestępcze.

Wyposażony w wysokowydajną technologię barwienia SmartStain Ink, pojemnik SmartBox może wykryć każdy atak i natychmiast neutralizować wszystkie znajdujące się w jego wnętrzu banknoty przy co najmniej 20% pokryciu powierzchni każdego z nich. Ponadto SmartBox został zaprojektowany tak, aby oferować elastyczne tryby pracy umożliwiające transport wartości: gotówka luzem, gotówka w bezpiecznych kopertach, kasety do bankomatów chronione za pomocą SmartStain EVE-S w operacjach typu End-to-End, a nawet mogą być wykorzystywane jako statyczna lub mobilna skrytka depozytowa, jeśli pojemnik zostanie wyposażony w moduł bębna SmartDeposit.

Ta wyjątkowa funkcja zmniejsza liczbę różnych typów urządzeń wymaganych do wykonywania różnych zadań przez konwojentów, optymalizując w ten sposób przestrzeń wewnątrz pojazdów CIT i oferując większą elastyczność operacyjną.(ta zgoda jest niezbędna, jeżeli chcesz, by skontaktował się z Tobą przedstawiciel Talemax).