SERWIS

Dlaczego miałbyś się zdecydować na skorzystanie z usług naszego serwisu?

Sieć serwisowa

Talemax dysponuje rozbudowaną siecią serwisową. Gwarantuje Ci to skuteczne prowadzenie napraw, które nam powierzysz na terenie całej Polski. Serwisy w większości wykonywane są przez starannie dobranych i przez wiele lat sprawdzonych partnerów serwisowych. Gwarancją zapewnienia Ci najwyższego poziomu usług jest to, kto dokonuje tych napraw. Są to w inżynierowie, którzy w większości posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w serwisowaniu różnych urządzeń automatyki bankowej. Naprawa sortera do banknotów różni się znacznie od naprawy np. multisejfu. Wymaga zupełnie innych umiejętności i doświadczeń. Dlatego Talemax współpracuje z partnerami głównie na zasadzie stałych umów o współpracy. Dzięki temu możemy zawsze zapewnić Ci odpowiedni zespół do wykonania każdego zadania bez konieczności ponoszenia stałych, dodatkowych kosztów.

 

Wsparcie Glory

Talemax skutecznie zarządza całym procesem serwisowania m.in. dzięki współpracy z firmą Glory (dawniej Talaris/De La Rue). Glory jest jedną z największych firm świadczących usługi serwisu urządzeń automatyki bankowej. Funkcjonuje w wielu krajach na całym świecie.

Glory zapewnia nam niezbędne wsparcie zarówno w zakresie części zamiennych jak i know-how, szkoleń czy certyfikatów. Dzięki temu masz gwarancję profesjonalnego wykonania nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Wspomagamy się również wyspecjalizowanymi procedurami i narzędziami tej firmy. Uzyskujesz pewność serwisu na najwyższym światowym poziomie przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych warunków.

Serwis będziemy prowadzić w preferowanym przez Ciebie trybie, także 24/7.

W naszym serwisie wszystko zorganizowane jest jak w „szwajcarskim zegarku”. Nasi pracownicy to pasjonaci z profesjonalnym przygotowaniem. Dlatego nawet najtrudniejsze zadania, które nam powierzysz na pewno zrealizujemy skutecznie i w terminie.
Cechy wyróżniające serwis Talemaxu:

zespół doświadczonych inżynierów serwisu – gwarancja skutecznej naprawy
sprawdzone procedury – szybkość i efektywność działania
punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce – serwis w każdej placówce
centralny punkt zgłaszania zleceń – proste i skuteczne procedury
jeden centralny oraz kilka lokalnych magazynów części zamiennych – szybkość naprawy
system monitorujący realizację zleceń oraz wspomagający zarządzanie serwisem – możliwość kontrolowania jakości i czasów realizacji usług

Wszystko to sprawia, że masz zagwarantowany szybki, sprawny i pewny serwis.

Cóż, to wszystko jednak tylko nasze zapewnienia. Możesz w nie wierzyć lub nie. Firma Glory również bardzo dokładnie analizowała nasze możliwości. Później zdecydowała się dać nam pełne wsparcie.

Jeszcze bardziej istotny jest serwis w przypadku produktów firmy Toshiba. Mówimy tu o ogromnych sorterach do banknotów. Sortują one, weryfikują i przeliczają kilkadziesiąt tysięcy banknotów każdej godziny. Nie ma bardziej skomplikowanych urządzeń automatyki bankowej. Każda godzina przestoju zepsutego urządzenia to ogromne koszty.

Toshiba również w pełni zaufała możliwościom serwisu naszego i naszych partnerów. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Ale tak naprawdę dopiero korzystanie z naszych usług w pełni przekona Cię, że nie rzucamy słów na wiatr.

 

Zakres naszej aktywności:

dyspensery i recyklery kasjerskie
multisejfy i inne proste urządzenia kasowe
urządzenia do liczenia, sortowania i weryfikacji banknotów
urządzenia do liczenia, sortowania i weryfikacji bilonu
urządzenia do deponowania gotówki
bankomaty i wpłatomaty
kioski i terminale transakcyjne
inne urządzenia samoobsługowe

Czy chciałbyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wszystkich korzyści jakie uzyskasz otrzymując wsparcie naszego serwisu? Skontaktuj się z nami, przekażemy Ci dodatkowe materiały.

AutomatykaBankowa.pl

Najnowsze trendy w technologiach bankowych znajdziesz na portalu AutomatykaBankowa.pl. Kilkadziesiąt artykułów, nowości branżowe, organizacja placówek, obrót fizyczną gotówką i inne.

Zapisz się na newsletter AutomatykaBankowa.pl - aktualności prosto do Twojej skrzynki oraz dodatkowe, niepublikowane materiały.

Imię/nazwa
E-mail