ROZWIĄZANIA

Jakie technologie możemy razem wdrażać i jakie procesy usprawniać?

Dostarczamy całą gamę rozwiązań, które pozwolą Tobie zoptymalizować pracę placówek i procesy zarządzania gotówką. Nie tylko w banku, ale także w hipermarkecie, sklepie, stacji benzynowej czy w placówce pocztowej. Współpracujemy z wiodącymi producentami technologii na świecie, takimi jak Glory i Toshiba. Naszymi partnerami są też polscy dostawcy rozwiązań automatyki bankowej, tacy jak Sygnity, Systemy Zabezpieczeń Bankowych, Noatech czy Novum.

Dzisiaj nie ma już praktycznie problemu z zakupem wysokiej klasy sprzętu. Kluczowym czynnikiem dla sukcesu projektu jest wybór właściwego rozwiązania i dostosowanie go do konkretnych potrzeb klienta. Niezwykle istotna jest wiedza pozwalająca przeprowadzić analizę wymagań , a następnie prawidłowo wdrożyć skastomizowane rozwiązania.

W obszarze technologii bankowych i gotówkowych praktycznie każdy projekt ma swoją unikatową specyfikę. Dlatego każde zadanie traktujemy niezwykle indywidualnie i proponujemy rozwiązanie najlepiej dostosowane do konkretnych oczekiwań i potrzeb klienta. Także do Twoich.

Możesz u nas kupić m.in.:

– bankomaty, wpłatomaty i bankomaty recyklingowe

– kioski i terminale samoobsługowe

– urządzenia typu VTM (Virtual/Video Teller Machine)

– oprogramowanie do zarządzania urządzeniami samoobsługowymi

– inteligentne wrzutnie on-line

– inteligentne sejfy z automatycznym przyjmowaniem i weryfikacją banknotów i bilonu

– automaty kasjerskie

– multisejfy i inne podstawowe urządzenia kasowe

– liczarki i sortery do banknotów

– urządzenia do liczenia, weryfikacji i sortowania bilonu

– rozwiązania do zarządzania gotówką w handlu detalicznym (m.in. Remote Cash Capture)

– inne dedykowane rozwiązania z obszaru automatyki bankowej

W niektórych projektach nie ma jednak konieczności inwestowania w sprzęt lub oprogramowanie. Wystarczy optymalizacja dostępnej w organizacji infrastruktury. W takich przypadkach oferujemy usługi konsultingowe.

Wiele informacji jak korzystać z takich rozwiązań znajdziesz na portalu www.automatykabankowa.pl. Opublikowano tam już kilkadziesiąt artykułów poświęconych najnowszym światowym trendom i przykładom zastosowania urządzeń i systemów zarządzania gotówką a także wyposażania placówek.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest wykorzystanie automatów kasjerskich. A w szczególności automatu recyklingowego Glory TCR Vertera. Jesteśmy przekonani, że szybkie i właściwe zastosowanie automatów recyklingowych zapewnia bankowi przewagę konkurencyjną.

AUTOMATY KASJERSKIE
TCR VERTERA

AutomatykaBankowa.pl

Najnowsze trendy w technologiach bankowych znajdziesz na portalu AutomatykaBankowa.pl. Kilkadziesiąt artykułów, nowości branżowe, organizacja placówek, obrót fizyczną gotówką i inne.

Zapisz się na newsletter AutomatykaBankowa.pl - aktualności prosto do Twojej skrzynki oraz dodatkowe, niepublikowane materiały.

Imię/nazwa
E-mail