O FIRMIE

Jak nasze niekonwencjonalne działania zapewniają sukces w projektach automatyki bankowej?

Talemax powstał na początku 2011 roku. Mocną stroną firmy jest wieloletnie doświadczenie osób i firm z nią współpracujących. Firma powstała dzięki połączeniu sił wysokiej klasy specjalistów automatyki bankowej oraz koncernu Talaris, który niedawno połączył się z firmą Glory.

Pewnie zauważyłeś już, że strona ta nieco się różni od stron innych dostawców rozwiązań technologii bankowych. Również sposób naszego działania jest inny. Wspólnie z naszymi klientami dążymy do zdiagnozowania potrzeb i wdrożenia rozwiązania, które je w pełni zaspokoi. Jeśli zostaniesz naszym klientem przekonasz się, że naszym celem jest maksymalizowanie Twoich korzyści. Wiemy, że możesz mieć wątpliwości czy nie są to puste stwierdzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, żeby je rozwiać. Możesz sprawdzić nas w działaniu.

Wsparciem dla Ciebie mogą być też informacje publikowane na portalu www.automatykabankowa.pl. Współpracujemy z Portalem przekazując informacje o najnowszych światowych trendach w dziedzinie budowania relacji z klientami bankowymi i organizacji procesów zarządzania gotówką. Mamy nadzieję, że korzystanie z zamieszczonych na protalu przykładów i analiz umocni również Twoją pozycję zawodową. Jeśli chciałbyś opublikować materiał związany z automatyką bankową – prosimy o kontakt z portalem. Jeśli chcesz, Ty również możesz być jego współtwórcą.

 

Talemax to efekt współdziałania wielu specjalistów. Jednym z nich jest Krzysztof Kołodziejczyk.


Krzysztof jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej i studiów MBA Georgia State University – Akademia Ekonomiczna w Poznaniu. Jest związany z bankowością już od kilkunastu lat. Uczestniczył w wielu szkoleniach, konferencjach i projektach na całym świecie. Wydarzenia te dotyczyły głównie organizacji oddziałów bankowych i procesów zarządzania gotówką. Utrzymuje bliskie kontakty z czołowymi producentami i konsultantami z branży technologii bankowej.

Kilka lat temu Krzysztofa zaprosiła do współpracy firma Retail Banking Research. RBR to niekwestionowany autorytet i największa na świecie firma konsultingowa w automatyce bankowej. Krzysztof blisko współpracuje też z firmą Currency Research, która jest m.in. organizatorem konferencji Currency Conference i International Cash Operations Seminar (ICCOS). W roku 2013 został wybrany na wiceprezesa Polskiej Organizacji Firm Obrotu Gotówkowego

 

Ogromnego wsparcia udziela nam firma Glory (dawniej Talaris/De La Rue)

Glory to światowy ekspert i lider w dziedzinie zarządzania gotówką. Firma o globalnym zasięgu działania, zatrudnia prawie 10 000 pracowników. Glory działa bezpośrednio w ponad 20 krajach, a poprzez sieć 130 partnerów prawie we wszystkich państwach świata.

W dniu 1 kwietnia 2013 roku firma Talaris Limited zmieniła nazwę na Glory Global Solutions International Limited (GGS). GGS realizuje sprzedaż produktów Glory we wszystkich krajach świata, z wyjątkiem Japonii.

 

Toshiba (Security & Automation Systems Division)

Ważnym partnerem technologicznym Talemaxu jest również japońska firma Toshiba, jeden z największych na świecie producentów sprzętu elektronicznego.

Toshiba od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń do liczenia, sortowania i weryfikacji banknotów. Jej domeną są przede wszystkim największe sortery, wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Toshiba zainstalowała już ponad 2000 sorterów na całym świecie. Do ostatnich znaczących osiągnięć zaliczają się projekty w bankach centralnych Francji i Włoch.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat Talemaxu lub naszych partnerów skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przekażemy dodatkowe materiały.

AutomatykaBankowa.pl

Najnowsze trendy w technologiach bankowych znajdziesz na portalu AutomatykaBankowa.pl. Kilkadziesiąt artykułów, nowości branżowe, organizacja placówek, obrót fizyczną gotówką i inne.

Zapisz się na newsletter AutomatykaBankowa.pl - aktualności prosto do Twojej skrzynki oraz dodatkowe, niepublikowane materiały.

Imię/nazwa
E-mail